• 1184 Budapest, Lakatos út 42/a.
Italinox Hungária Kft. Rozsdamentes acél termékek forgalmazása

MIBEN SEGÍTHETÜNK?

Üzletkötőink várják hívását, üzenetét hétfőtől-csütörtökig 7.30 – 16.30, pénteken 7.30 – 14.30 között.

Italinox Hungária Kft. Ughy Gábor

UGHY GÁBOR

Üzletkötő

E-mail: ughy@italinox.hu
Telefon: +3630 526-92-82

Back office:
Vanyuscsák Bernadett
E-mail: vanyuscsak@italinox.hu
Telefon: +3620 430-14-67

Italinox Hungária Kft. Kerekes Gábor

KEREKES GÁBOR

Üzletkötő

E-mail: kerekes@italinox.hu
Telefon: +3630 263-89-59

Back office:
Szirtes Dávid
E-mail: szirtes@italinox.hu
Telefon: +3630 209-17-42

Italinox Hungária Kft. Kátai Bence

KÁTAI BENCE

Üzletkötő

E-mail: katai@italinox.hu
Telefon: +3630 330-29-17

Back office:
Farkas Mónika
E-mail: farkas@italinox.hu
Telefon: +3630 638-32-23

Italinox Hungária Kft. Fábián Zoltán

FÁBIÁN ZOLTÁN

Üzletkötő

E-mail: fabian@italinox.hu
Telefon: +3630 996-87-50

Back office:
Császár Edit
E-mail: csaszar@italinox.hu
Telefon: +3630 680-15-97
Major Krisztina
E-mail: major@italinox.hu
Telefon: +3630 866-50-51

Kérje árajánlatunkat!






Céginformáció

Italinox Hungária Kft.
1184 Budapest, Lakatos út 42/a.
+36(1) 297-1050
+36(1) 290-50-67
+36(30) 274-98-00
italinox@italinox.hu
www.italinox.hu